Pobytové odlehčovací služby Pardubice

Odlehčovací služby ČervánkyV přátelském prostředí rodinného domu v Pardubicích v ulici V Ráji zajišťuje péči, stravu a  ubytování od jednoho dne a noci až na maximální dobu třech měsíců klientům, o které se rodina nemůže starat v době vlastní nemoci,  dovolené či vlastního nezbytného odpočinku. Zajišťujeme komplexní péči, včetně péče zdravotní.

Důležité upozornění: Pokud hodláte využít našich služeb v době vlastní dovolené, vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě Vás prosíme, abyste si před zamluvením termínu dovolené rezervovali pobyt svého blízkého u nás.

Vybrané dokumenty pobytové formy Charitních odlehčovacích služeb Červánky - Pardubice - Úhradovník, Modelová smlouva, Vyjádření lékaře, Souhlas se zpracováním údajů, Domácí řád, Veřejný závazek, Formulář stížností, Pravidla pro podávání a vyřizování stížností - klienti.

Ceník - snídaně, svačina (dopolední, odpolední), večeře

Ceník obědy

Informace dodavatele o cenách obědů - Vážení obchodní partneři. Dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádných změnách týkajících se úpravy cen mražených jídel. Opět se potýkáme s nárůsty nákladů a omezenou nabídkou klíčových vstupů pro výrobu našich produktů. Dodavatel kapalného dusíku (mrazící medium) nám avizoval nekompromisní navýšení ceny cca o 60 % (nové ceny emisní povolenky EU)! Toto je pro nás naprosto zásadní informace. Bohužel další zdražení ostatních vstupů souvisí i se změnou cen energií. Současné plánované navýšení ceny mražených jídel je nutnou reakcí na již hraniční ceny. Jsme zcela závislí na cenách od jednotlivých dodavatelů a tyto změny se musí promítnout do ceny našich výrobků. Nejsme schopni uvést, jak dlouho toto plánované navýšení cen mražených jídel pokryje narůstající ceny vstupů v důsledku propukající energetické krize a co vše nám tato situace do budoucna přinese. Nemůžeme ani vyloučit, že podle vývoje na trhu je toto poslední změna ceny jídel. Cena základních mražených jídel od 1.10.2022 bude 75 Kč bez DPH, cena mražených polévek bude 108,70 Kč bez DPH / jedno balení  = 5 porcí. Tzn. jedna porce polévky bude za 21,74 kč bez DPH. Základní ceník mražených jídel naleznete na www.days.cz. Naším cílem je i nadále udržet standard a kvalitu našich služeb. Věříme, že pochopíte vážnost našich důvodů, které nás vedou k tomuto nepopulárnímu kroku. S pozdravem J.Čeloud, obchodní ředitel Day´s Menu

Seznam alergenů

Snídaně, svačiny 5. - 11. 6. 2023

Snídaně, svačiny 29. 5. - 4. 6. 2023

Odlehčovací služby Červánky PardubiceOdlehčovací služby ČervánkyOdlehčovací služby Červánky Pardubice

Rezervace zajištění ubytování

Bc. Robert Vítek

Tel.: 735 726 954
vedoucí pobytových Odlehčovacích služeb Červánky - Pardubice
 
Pondělí až pátek, 7:00 až 15:00

Informace rodinným příslušníkům 

Nikola Poláková

Tel.: 734 685 106
koordinátorka pobytových Odlehčovacích služeb Červánky - Pardubice
 
Pondělí až pátek, 7:00 až 15:00