Charitní pečovatelská služba Holice

Upozornění (22. 5. 2023):

Vzhledem k provozním komplikacím jsme nuceni na přechodnou dobu omezit poskytování pečovatelské služby střediska Holice pouze na všední dny.  

Charitní pečovatelská služba HoliceKomplikuje Vám život vysoký věk, nemoc, zdravotní postižení nebo dočasně nepříznivý zdravotní stav po úrazu či operaci?

Rádi byste nadále bydleli doma, ve svém známém prostředí, ale zůstali jste sami a nedaří se Vám už zvládat některé činnosti v péči o sebe sama a domácnost?

Činí Vám potíže si například nakoupit, připravit snídani, oběd či večeři, zastat běžný úklid domácnosti, nedokážete se bez pomoci vykoupat, obléknout nebo potřebujete doprovodit k lékaři či na úřady?

Pečujete o svého blízkého – rodiče, prarodiče či příbuzného se zdravotním postižením a nemáte vždy dostatek času a sil?

Náš tým Vám poskytne odbornou pomoc a podporu v nepříznivé životní situaci. Díky nám můžete ulehčit život sobě i svým blízkým.

Charakteristika služby dle Registru poskytovatelů sociálních služeb

Vybrané dokumety Charitní pečovatelské služby na Pardubicku - Holice - Úhradovník, Informace pro klienty, Modelová smlouva o poskytování služby, Veřejný závazek, Pravidla pro podávání námětů, podnětů či stížností a jejich vyřizování – klienti, Souhlas se spracováním osobních údajů.

Charitní pečovatelská služba Holice

Charitní pečovatelská služba Holice

Bc.  Dana Fifernová, DiS.

Tel.: 775 296 831
vedoucí pečovatelské služby Holice a Moravany

Žaneta Lustyková, DiS.

Tel.: 775 296 829
sociální pracovnice pečovatelské služby Holice