Charitní pečovatelská služba Lázně Bohdaneč

Charitní pečovatelská služba Lázně BohdanečKomplikuje Vám život vysoký věk, nemoc, zdravotní postižení nebo dočasně nepříznivý zdravotní stav po úrazu či operaci?

Rádi byste nadále bydleli doma, ve svém známém prostředí, ale zůstali jste sami a nedaří se Vám už zvládat některé činnosti v péči o sebe sama a domácnost?

Činí Vám potíže si například nakoupit, připravit snídani, oběd či večeři, zastat běžný úklid domácnosti, nedokážete se bez pomoci vykoupat, obléknout nebo potřebujete doprovodit k lékaři či na úřady?

Pečujete o svého blízkého – rodiče, prarodiče či příbuzného se zdravotním postižením a nemáte vždy dostatek času a sil?

Náš tým Vám poskytne odbornou pomoc a podporu v nepříznivé životní situaci. Díky nám můžete ulehčit život sobě i svým blízkým.

Charakteristika služby dle Registru poskytovatelů sociálních služeb

Vybrané dokumenty Charitní pečovatelské služby na Pardubicku - Lázně Bohdaneč - Úhradovník, Informace pro klienty, Modelová smlouva o poskytování služby, Veřejný závazek, Pravidla pro podávání námětů, podnětů či stížností a jejich vyřizování – klienti, Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Charitní pečovatelská služba Lázně BohdanečCharitní pečovatelská služba Lázně BohdanečCharitní pečovatelská služba Lázně Bohdaneč

Eva Beránková

Tel.: 603 459 486
vedoucí pečovatelské služby Lázně Bohdaneč

Mgr. Petra Nováková,  

Tel.: 736 792 667
sociální pracovnice Pečovatelské služby Lázně Bohdaneč