Pardubická Charita naléhavě hledá dobrovolníky do asistenčního centra pro uprchlíky z Ukrajiny
25. dubna 2022 Pomoc Ukrajině

Pardubická Charita naléhavě hledá dobrovolníky do asistenčního centra pro uprchlíky z Ukrajiny

Oblastní charita Pardubice pomáhá od samého začátku při provozu Koordinačního centra pomoci Ukrajině (KACPU) v Pardubicích, vyhlásila potravinovou sbírku pro potřeby centra i následnou pomoc, pomáhá materiálně v jednotlivých individuálních případech přímo v KACPU, v asistenční centru zajišťuje dobrovolnickou službu, potravinovou a materiální pomoc. 

Dobrovolníci pardubické Charity při více než dvouměsíčním provozu zajišťovali v nejexponovanějším období 24hodinovou službu.

V tuto chvíli je provoz KACPU ve všední dny od 7 hodin ráno do 17. hodiny odpolední, o víkendech od 7 do 15 hodin. Koordinace služby je náročná a v tuto chvíli se v některých časech nedostává ochotných dobrovolníků. Budeme rádi za Vaše dobrovolnické zapojení zvláště v dopoledních, ale i jiných hodinách.

Pomoci a registrovat se na určitý den a hodinu můžete buď telefonicky u Anežky Zbrojové na telefonu 731 863 475 či mailem dobrovolnicipardubice@gmail.com nebo přes reservační systém RESERVIO - https://pomoc-uprchlikum-z-ukrajiny-ochpa.reservio.com/. Děkujeme, budeme rádi za jakoukoliv pomoc, těšíme se na Vás.

Mgr. Miloš Lášek

koordinátor dobrovolníků
Tel.: 730 572 959 E-mail: 8enCV94WH-uk87j7_8En_0~905pJ