Oblastní charita Pardubice získala cenu Duhového křídla Zobrazit fotogalerii
23. září 2021 Oblastní charita Pardubice

Oblastní charita Pardubice získala cenu Duhového křídla

Cenu Duhového křídla v kategorii Poskytovatel sociálních služeb, kterou uděluje Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje, získala Oblastní charita Pardubice.

Duhové křídlo, tedy ocenění organizací a jednotlivců pracujících v sociálních službách a ve prospěch osob se zdravotním postižením, se letos konalo už po deváté, ve středu 22. září jej hostilo svitavské kulturní centrum Fabrika.

„Ocenění práce pardubické Charity mě velice těší, snažíme se, aby rodina a blízcí mohli být co nejdéle a co nejkvalitněji spolu. Jsem velice vděčná, že kolem sebe mám kolegyně a kolegy, kteří svou práci vykonávají nejen profesionálně ale i s láskou a vědí, že krásnějším pocitem je vždy více dávat než dostávat, to dává smysl životu. Skutečnost, že naše práce poskytuje lidem naději a dává jim odvahu a sílu i v komplikovaných životních situacích, vnímám jako velký dar. Moc si vážím všech svých spolupracovnic a spolupracovníků a toto ocenění si zaslouží každý jeden či jedna z nich, zvláště když si vzpomenu na jejich obětavé nasazení v koronavirovém období, “ uvedla Marie Hubálková, ředitelka Oblastní charity Pardubice.

 


IMG_20210923_075736