Sbírka a charitní dobrovolníci v KACPU Pardubice
8. dubna 2022 Dobrovolnické centrum

Sbírka a charitní dobrovolníci v KACPU Pardubice

Oblastní charita Pardubice ze srdce děkuje všem dobrovolníkům, kteří nám více než měsíc pomáhají v KACPU Pardubice.

Děkujeme všem, kteří darovali potraviny do mimořádné potravinové sbírky Oblastní charity Pardubice. Sbírka ve Skladu potravinové pomoci trvala od 5. března do dnešního dne a díky Vám a charitním dobrovolníkům stovky kilogramů potravin a drogerie byly a jsou k dispozici lidem prchajícím před válkou v KACPU v Pardubicích.

Potravinová sbírka pokračuje ve spolupráci s jednotlivými obcemi na Pardubicku. V samotných Pardubicích lze přispět ve všední den od 11 do 14 hodin v ulici V Ráji 732, v hlavním sídle pardubické Charity, či příspěvkem na sbírkový účet 1234512345/5500 VS 32 (sbírkový účet Diecézní katolické charity Hradec Králové, variabilní symbol 32 pro Oblastní charitu Pardubice).

V tuto chvíli také připravujeme tradiční Sbírku potravin v sobotu 23. 4. od 8 do 18 hodin v Kauflandu Bělehradská, v Lidlu na Hůrkách a v Lidlu Palackého.

Oblastní charita Pardubice ze srdce děkuje všem dobrovolníkům, kteří nám více než měsíc pomáhají v KACPU Pardubice.

Děkujeme také všem, kteří darovali potraviny  do mimořádné potravinové sbírky Oblastní charity Pardubice od 5. března do dnešního dne, kdy je sbírka ukončena. Díky Vám a charitním dobrovolníkům stovky kilogramů potravin a drogerie byly a jsou k dispozici lidem prchajícím před válkou v KACPU v Pardubicích.

V tuto chvíli připravujeme se na tradiční Sbírku potravin v sobotu 23. 4. od 8 do 18 hodin v Kauflandu Bělehradská, v Lidlu na Hůrkách a v Lidlu Palackého.

 Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat