Benefiční odpoledne pro hospic Charity s youtuberem Tarym Zobrazit fotogalerii
25. dubna 2023 Benefiční akce

Benefiční odpoledne pro hospic Charity s youtuberem Tarym

Ze srdce děkujeme SK Lázně Bohdaneč, Bohdanečské Sportovní Akademii a Petře Vytasil Krajíčkové za zorganizování benefiční akce s názvem Odpoledne s Tarym, Stáňou a Ariankou. Výtěžek ze vstupného podpoří Domácí hospicovou péči Oblastní charity Pardubice. Prostředky z benefice umožní nákup dalšího koncentrátoru kyslíku, který je častou nezbytnou pomůckou pro pacienty v terminálním stadiu nemoci.

„Jsem velice ráda nejen za velkorysou finanční podporu. Moc děkuji organizátorům této krásné sportovní akce pro děti, že spolu s námi mění zaběhlou praxi, že se o umírání ve společnosti nemluví. Život je krásný dar, stejně jako čas, který můžeme trávit se svými blízkými, třeba na konci života,“ řekla Marie Hubálková, ředitelka pardubické Charity.

Domácí hospicová péče Oblastní charity Pardubice je zdravotní službou pečující o pacienty a jejich blízké v domácím prostředí a je poskytována na základě předpisu lékaře bezplatně, multidisciplinární týmy poskytují lékařskou, ošetřovatelskou, psychosociální a duchovní péči, zdravotní sestry jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Domácí hospicovou péči Oblastní charita Pardubice poskytuje prostřednictvím dvou středisek v Holicích a Pardubicích. Pacientům a jejich rodinám pardubická Charita nabízí také pobytové a terénní Odlehčovací služby, služby Půjčovny kompenzačních pomůcek a pomoc Ambulance paliativní medicíny.

Akce by se neobešla bez pomoci sponzorů. Organizátoři a pardubická Charita děkují: Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., PROMEDICUS domácí péče s.r.o., Nonstopmedic s.r.o. – soukromá záchranná služba – PPNP, Domácí zdravotní péče POSPA s.r.o., DCS Clinic Dejvice s.r.o., Kardiologie Vinohrady s.r.o., Medicare4u s.r.o. praktický lékař.

Bc. Jan Lohynský

PR pracovník
Tel.: 775 296 842 E-mail: 5eBra.icf7c-T65j4mnzRb8mXbpoO1p