Poděkování za mimořádnou péči o nemocné diabetem

Jaroslava PultrováSvaz diabetiků České republiky udělil v listopadu loňského roku paní Jaroslavě Pultrové nejvyšší vyznamenání, a to plaketu Prof. MUDr. Jiří Syllaby, DrSc. za příkladnou péči o osoby s diabetickým onemocněním. Toto vyznamenání je každoročně udělováno za mimořádný přínos v péči o nemocné a navazuje na odkaz Prof. MUDr. Jiří Syllaby, DrSc. významného českých lékaře, který je považován za zakladatele moderní diabetologie.

Udělení vyznamenání bylo pro paní Jarušku velmi milým překvapením. O tom, že byla nominována předsedou místní organizace v Pardubicích se dozvěděla až při předávání plakety. Vyznamenání je poděkováním za vynaložené úsilí, čas a péči věnovanou nemocným diabetem.

K pravidelným aktivitám, kterým se jako zdravotní sestřička věnuje a které ji baví, patří například organizace každoročního týdenního rekondičního pobytu pod záštitou Svazu diabetiků v Deštném v Orlických horách. Zde po celý týden poskytuje paní Jaruška zdravotní péči a vede kondiční cvičení, které probíhá hned několikrát denně.  

S citem pro každodenní potřeby nemocných diabetem pracuje jako zdravotní sestřička již deset let. Společné výlety, přednášky i opékání buřtů v Deštném a setkávání se v rámci komunity diabetiků jsou pravidelnou odměnou za vynaložené úsilí. Nyní paní Jarušce náleží i nejvyšší vyznamenání jako odměna a poděkování za přínos a trvalé úsilí o zlepšování kvality života nemocných.

Blahopřejeme a zároveň děkujeme, jsme hrdí, že jste s námi.

Jiří syllaba

Banner Podpořte nás
 

POMOC RODINÁM

                 

 
 

Daruj správně

 
 

Prtojekt SaS